NOMINÁCIE na prípravné zrazy a stretnutia:

2018

28.5.2018 09:38: Nominácia-ZsFZ-r.2005-sk.-JZ-Z.Moravce-29.5.2018-utorok.doc
9.5.2018 13:57: Nomina?cia ZsFZ r.2005 SZ Nems?ova? -konecna.doc
6.4.2018 08:05: Vyber RFZ-ZsFZ r.2005 v rámci PPT dna 10.04.2018 na Calexe v Zlatých Moravciach.doc
5.4.2018 08:58: Nominácia ZsFZ r.2004 na turnaj 11.04.2018.doc
5.4.2018 08:58: Nominácia ZsFZ r.2005 na turnaj 11.04.2018.doc
14.3.2018 16:30: Nominácia ZsFZ r.2004 PZ 20.03.2018-konečný.doc

2017

16.11.2017 12:27: Nominacia hracov r.2005 KM-ZsFZ pred turnajom v Bruntali-CR-upravena.docx
9.11.2017 08:12: Nominacia hráčov vyberu RFZ -ZSFZ r.2005 sk.JZ na prirpavny zraz 14.11.2017 Zlate Moravce.docx
9.11.2017 08:12: Nominacia hráčov vyberu RFZ -ZSFZ r.2005 sk.SZ na prirpavny zraz 15.11.2017 Nemšová.doc
9.10.2017 09:14: Nominácia KM ZSFZ r.2005 11.10.2017 na triangel v Dunajskej Strede.docx
5.10.2017 14:53: Nominácia KM ZsFZ r.2004 11.10.2017 na triangel v Dunajskej Strede.doc
28.9.2017 11:17: Nominácia KM ZSFZ r.2005 prírpavný zraz 2.10.2017 Zlaté Moravce.docx
26.9.2017 21:04: Nominácia ZsFZ r.2004 03.10.2017 Zlaté Moravce.doc
30.8.2017 19:33: Nominácia ZsFZ r.2004 RT Púchov (hráči z PPT) september 2017.doc
24.8.2017 20:25: Nominácia ZsFZ r.2004 (v rámci PPT) 28.8.2017 Nemšová-2.doc
6.6.2017 16:16: Nominácia KM ZsFZ r.2003 trojstretnutie v Kvasiciach 12.6.2017 .doc
6.6.2017 16:15: Nominácia KM a ŠF ZsFZ r.2004 na trojstretnutie v Otrokoviciach 12.06.2017.doc
19.5.2017 18:27: Nominácia KM ZsFZ r.2003 dvojzápas v Móri 25.5.2017 .doc
19.5.2017 18:27: Nominácia KM a ŠF ZsFZ r.2004 na dvojzápas v Móri 25.5.2017 .doc
12.5.2017 11:44: Nominácia RFZ - ZsFZ r.2004 prípravný zraz Zlaté Moravce 16.5.2017.doc
8.5.2017 12:11: Nominácia KM a ŠF ZsFZ r.2004 na PZ v Zlatých Moraviach (pred zápasom v Maďarsku) (1).doc
7.4.2017 12:22: Nominácia RFZ - ZsFZ r.2004 prípravný zraz Zlaté Moravce 11.4.2017 (1) (1).doc
3.4.2017 10:21: Nominácia KM a ŠF ZsFZ r.2004 na turnaj 4 tímov v Dunajskej Strede 27.2.- 28.2.2017 - aktualizovaná (1).doc
3.4.2017 10:21: Nominácia KM a ŠF ZsFZ r.2004 v Senici dňa 13.2.2017.doc

Historia 2016, 2015

1.12.-4.12.2016: Nominácia KM a ŠF ZsFZ r.2004 do Bruntálu 1.12.-4.12.2016.doc

8.6.2016: Nominácia RFZ - ZsFZ (v rámci PPT) r.2002 v Zlatých Moravciach 8.6.2016.doc

25.5.2016: Nominácia KM ZsFZ r.2002 na MZ proti Výberu župy 25.5.2016.doc

25.5.2016: Nominacka ZsFZ r.2003 KM a ŠF ZsFZ na MZ proti Výberu župe 25.5.2016.doc

17.5.2016: Nominácia KM ZsFZ r.2002 v Zlatých Moravciach 17.5.2016 (1).doc

16.5.2016: Nominacka ZsFZ r.2003 (RFZ - PPT) v Zlatých Moravciach - 16.05.2016.doc

10.5.2016: Nominacka ZsFZ r.2003 KM a ŠF ZsFZ na prípravný zraz v Zlatých Moravciach 10.5.2016.doc

apríl - máj 2016: Nominácia ZsFZ r. 2002 RT Senec apríl - máj 2016.doc

20.04.2016: Nominačka ZsFZ r.2003 (RFZ - PPT) v Zlatých Moravciach - 20.04.2016.doc

18.04.2016: Nominácia ZsFZ r. 2002 prípravný zraz v Nemšovej 18.4.-19.4.2016.doc

15.03.2016: Nominácia RFZ - ZsFZ r.2002 v Zlatých Moravciach 21.3.2016.doc

3.12.2015: Nominácia KM ZsFZ r.2003 ZM HT Bruntál december 2015 - aktualizovaná.doc

18.11.2015: Nominácia KM ZsFZ r.2003 ZM na prípravný zraz (pred HT Bruntál) 18.11.2015 - aktualizovaná.doc

11.11.2015: Nominácia KM ZsFZ r.2003 na zápas v Madarsku 11.11.2015.doc

11.11.2015: Nominácia KM - ZsFZ r.2002 zápas v Madarsku 11.11.2015.doc

4.11.2015: Nominácia KM ZsFZ r.2003 na prípravný zraz Zlaté Moravce 4.11.2015.doc

4.11.2015: Nominácia KM - ZsFZ r.2002 prípravný zraz 4.11.2015 Zlaté Moravce.doc

30.9.2015: Nominácia KM ZsFZ r. 2001 trojstrenutie Brezová pod Bradlom 30.9.2015.doc

30.9.2015: Nominácia KM - ZsFZ r.2002 trojstrenutie Myjava Turá Lúka 30.9.2015.doc

23.9.2015: Nominácia KM ZsFZ r. 2001 predvýber ZM 23.9.2015.doc

22.9.2015: Nominácia KM - ZsFZ r.2002 v Zlatých Moravciach 22.9.2015.doc

15.9.2015: Nominácia ZsFZ r.99 turnaj Senec a okolie - 15.9.2015.doc

14.9.2015: Nominačka ZsFZ r.2003 (RFZ - PPT) v Zlatých Moravciach - 14.9.2015.doc

11.8.2015: Nominácia Km ZsFZ r.2002 zápas proti Szekesfeherváru 11.8.2015.doc

11.8.2015: Nominačka KM ZsFZ r.2003 na MZ proti Szekesfehervaru 11.8.2015.doc

4.8.2015: Nominácia RFZ - ZsFZ r.2002 v Zlatých Moravciach 4.8.2015 - aktualizovaná k 3.8.2015.doc

8.6.2015: Nominácia ZsFZ (RFZ) r. 2001 prípravný zraz ZM 8.6.2015.doc

9-10.06.2015: Nominácia KM ZsFZ r.2000 dvojstretnutie s MS KFS 9.6. - 10.6.2015 Ostravice.doc

9-10.06.2015: Nominácia KM ZsFZ r. 2001 dvojstretnutie proti MS KFS Ostravice jún 2015.doc

25.05.2015: Nominácia KM ZsFZ r. 2001 predvýber ZM 25.5.2015 - máj 2015.doc

26.05.2015: Nominácia KM ZsFZ r.2000 prípravný zraz v Zlatých Moravciach 26.5.2015.doc

18.05.2015: Nominácia RFZ - ZsFZ r.2002 v Zlatých Moravciach 18.5.2015.doc

16.04.2015: Nominácia RFZ - ZsFZ r.2002 v Zlatých Moravciach 20.4.2015.doc

4.12.2014: Nominácia KM ZsFZ r. 2002 medzinárodný halový turnaj Bruntál 4.12.-7.12.2014.doc

25.8.2014: Súpiska ZsFZ r.2000 Kouba Cup 2014 - zmena.xls

17.6.2014: Nominácia KM ZsFZ r. 2000 MZ s Videotonom 17.6.2014.doc

17.6.2014: Nominácia KM ZsFZ r. 2001 MZ s Videotonom 17.6.2014.doc

3.6.2014: Nominácia KM ZsFZ r.2000 predvýber 3.6.2014 ZM.doc

27.5.2014: Nominácia KM ZsFZ r. 2001 Z.Moravce 27.5.2014 - prípravný zraz sk. JZ.doc

12.-15.5.2014: Nominácia KM ZsFZ r.99 Kouba CUP 12.-15.5.2014

7.5.2014: Nominácia KM ZsFZ r.99 prevýber Zlaté Moravce 7.5.2014

1.5.2014: Nominacia r.2000 trojstrenutie Zlín 2014